http://www.cesmeilaclama.net/

APARTMAN İLAÇLAMASI

APARTMAN İLAÇLAMASI

 

Böcekler Kemirgenler Apartman Ve Site Hayatında Yerleşmelerle İstilalar Oluşturmaktadır.

Ev Ve Apartman İlaçlamada En Önemli Zararlılar Haşere Ve Kemirgenlerdir. Haşere Ve Kemirgenler Ev Ve Apartman Hayatında Olumsuz Etkilerde Bulunurlar.

İlaçlama Şirketi Olarak İlaçlama Firmamız Site Yönetimlerine Apartmanlara Büyük Bloklara İş Hanlarına Büyük Lokasyonlu Firmalara İndirimler Uygular.

Amacımız Kaliteli İşçiliklerle Adımıza Leke Sürdürmemektir, Bu Bizim İçin Paha Biçilmez Değerdedir.

Fareler Ve Böcekler Sitenizin Evinizin Şirketinizin Kalorifer Su Ve Elektrik Sistemine Zarar Verir. Fare İlaçlama Ve Böcek İlaçlama Yapan Bir Mekanda Bu Tip Arızaların Çıkma İhtimali . Yüzde Beş Yüz Azalmıştır.

Bina İlaçlama, Toplu Yaşam Alanlarında Yaşamımızı Sağlıklı Ve Temiz Bir Şekilde Sürdürebilmemiz İçin, Haşerelerden Kurtulmak İçin Önemli Bir Adımdır. Binanızda Hijyen Ve Temizliğe Önem Vermeli Ve Çok Dikkat Etmeliyiz.

Özellikle İnsanların Toplu Olarak Yaşadıkları Binalarda Sık Sık Böceklerle Karşılaşmak Mümkündür. Çünkü Binalar Bütün Böceklerin Ve Kemirgenlerin En Kolay Beslenebilmeleri Ve Üreyebilmeleri İdeal Ortamlardan Birisidir. Bina İçlerinde Bulunan Ev Ya Da Dükkânlardan Beslenirler. Eğer Bu Duruma Önlem Alınmazsa, Çok Hızlı Ve Çok Sayıda Çoğalan Böcekler, Zamanla Bütün Binayı İşgal Ederler.

Özellikle Eski Binaların Kapı Altlarından, Pencere Boşluklarından Ve Kanalizasyon Borularından İçeri Girerek Mutfak Ve Banyo Gibi Nemli Alanlara Yerleşirler Ve Mikroplarını Yayarlar. Binanızda, Bu Pis Ve Bulaşıcı Hastalık Taşıyan Haşerelerden Kurtulmak İstiyorsanız, Kısa Sürede Bir İlaçlama Şirketi İle Temasa Geçerek, Bina İlaçlama Talebinde Bulunmalısınız.

 

İlaçlama Servisi Pahalı Mıdır ? Apartman Ve Sitelerde Yapılan İlaçlama İle Daha Ekonomik Neticeler Elde Edersiniz.

Tarımsal Kökenli İlaçlama Yapan Sertifikasız Taşeron Şirketlere Dikkat!

İnsanların Yaşam Alanları İlaçlama Bölgeleri İçinde İse Tarımsal Kökenli İlaçlama Ölümle Sonuçlanacak Arızılar Verir Hiçbir Apartman Yöneticisi Bu Riski Göze Almamalıdır. Maalesef Bunu Yapan Sertifikasız Şahıslar Ve Kendine Firma Süsü Vermiş İllegal Oluşumlarda Vardır.

 

Not: Toplu İlaçlamalarda Ortak Kullanım Alanlarından
( Merdiven Boşlukları Bodrum Çatı )
Kapıcı Dairesi Ve Yönetici Daireleri Ücrete  Tabi Değildir.